erkin spor kulübü taekwondoTaekwondo Federasyonu Faaliyetinde yer alan 01.05.2016 Tarihinde Ayşenur Taşbakan Spor Salonunda düzenlenen Ergin Spor Kulübü Gıp-Kuşak İmtihanı 52 sporcunun katılımı ile tamamlandı.
Sınav Komisyon Başkanı Gökhan YEŞİL ve Sınav Komisyon Üyeleri Savaş ERGİN, Ufuk ŞAHİN, Reyhan ERGİN denetiminde düzenlenen Gıp-Kuşak İmtihanında Çocuklarımızın ve Velilerimizin heyecanı, birliktelik ortamı görülmeye değerdi.
Sınavda başarılı olarak bir üst kemere terfi eden sporcularımıza yeni kemerleri Sınav Komisyon Üyeleri ve Sporcu velilerimiz tarafından verildi.
Antrenör Savaş ERGİN açıklamasında;


Başarıdan, başarıya koşan çocuklarımızı desteklemek gerektiğine vurgu yapan, Antrenör Savaş ERGİN, “Geleceğimiz olan bu çocuklarımızı hayata en iyi şekilde hazırlamamız gerekiyor bizler bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.
Her sene Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında sporcularımız bu heyecanı yaşıyor. Bugün de Kemer terfi sınavında başarılı olan tüm sporcularımızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.
Antrenör Gökhan YEŞİL açıklamasında;
“Gençlerimizin ve Çocuklarımızın spor yapmaları, sadece bu işe odaklanmaları bizim için önemli. Veliler de bu yönde desteğini bizlere fazlası ile sağlıyor.
Her sene koyduğumuz hedeflere çok çalışarak ve Mücadele ederek yoğun tempo ile çalışıyoruz. 2016 yılına da çok iyi başladık, bunu devam ettirmekte bizim elimizde.
Kulüp olarak her zaman doğru işler yapmaya çalıştık. Amacımız sadece gençlerimiz, çocuklarımız oldu. Bizleri bir araya getiren TAEKWONDO’yu sevdirmek tabii ki önemli ama aramızdaki sevgi, saygı, hoşgörü bizleri sıkı sıkıya birbirimize bağladı ve başarının da bu şekilde kazanıldığına inanıyorum.
2016 yılı itibari ile Ayşenur Taşbakan Spor Salonu ve Tesislerimizin yenilenmesi ile birlikte çocuklarımıza daha sağlıklı ortamlarda çalışma imkânı sunuldu. Sporcularımız da bu imkânı değerlendirerek başarılı oldular ve İlimize madalyalar ile dönerek bizleri gururlandırdılar.
Gençlerimiz ve Çocuklarımız için kim hayırlı ve güzel bir iş yapmışsa, çalışma imkânları yaratmışsa bizim için önemli olan budur, bu bağlamda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Muammer Aydın’a ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına Kulübümüz Sporcuları ve Velilerimiz adına teşekkür ederiz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012. All Rights Reserved.