Bursa Taekwondo İl Temsilcimiz Sayın Turgay Aydın düzenlediği İftar davetinde,  Hocası Sayın Akın Alim başta olmak üzere,  Bursa Taekwondosunu buluşturdu.
İngiltere'den İftar daveti için gelen Bursa’nın en eski ve Taekwondoyu Bursa'da  başlatan Akın Alim, talebeleri ile hasret giderdi.

Başta İl Spor Müdürümüz Sayın Ömer Gümüş olmak üzere, Avrupa Taekwondo Teknik  Kurul Üyesi  Sayın Soner Dinçer,  Eski Taekwondo İl Temsilcisi Sayın Cemal Candan, İl Sağlık Müdür Yardımcısı ve Sağlık Gücü Spor Kulübü Başkanı Sayın Dr. Turgay Balyimez, Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı ve Yıldırım Belediye Spor Kulübü Başkanı Sayın Salih Başparmak, AKP İl Genel Sekreter Yardımcısı Sayın İlami Aydın, Türsab Bölge Başkanı Sayın Mehmet Akkuş, Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sayın Kemal Bilim, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı ve eski Milli Futbolcu Sayın Cemal Vardar, Büyük Şehir Belediyesi Spor Genel Kordinatörü Sayın İlhan Satık, Bursa Gücü Spor Kulübü Başkanı Sayın Hayrettin Özbağkıran ve Bursa’ın değerli Kulüplerinin başkanları ve Antrenörleri davete katılarak, Bursa Taekwondosunun birlik ve beraberliğini bir kez daha kanıtladı.Taekwondo İl Temsilciliğini temsilen İl Temsilcisi Yardımcısı Sayın Baki Karip, İl tertip Komitesi Başkanı Sayın Tuncay Meriçli, Hakem Komitesi Başkanı Sayın İlhan Zaralı, Teknik Kurul Başkanı sayın Süleyman Dindar ve Teknik Kurul Başkan Yardımcısı Sayın Çoşkun Yıldız, davetlilerle tek tek ilgilenerek Kulüp ve Antrenörlerin Problem ve düşüncelerini dinlediler.

İl Temsilcisi Sayın Turgay Aydın yaptığı konuşmada Davetlilere geldiklerinden dolayı teşekkür ederek, Bursa Taekwondosunun geleceği ile ilgili düşünceleri ve önümüzdeki Faaliyetleri paylaştı.  İftar daveti vesilesi ile Bursa taekwondosunun ne kadar büyük bir camia olduğunu bir kez daha anlaşıldığını söyleyen Aydın, bu gibi faaliyetlerle Bursa Taekwondosunun daha da güçleneceğini belirtti.  

İl temsilcisi sayın Turgay Aydının ardından söz alan İl Halkem Komitesi Başkanı Sayın İlhan Zaralı dayanışmanın Bursa Taekwondosuna güç kazandıracağı gibi başarıyı da getireceğini ekleyerek, davetlilere katıldıkları için teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından davetlilerle tek tek ilgilenen Turgay Aydın,  davetlilerinde takdirini aldı. Büyük bir katılımın olduğu davet gece geç saatlere kadar sürdü. İl Temsilcimiz Sayın Turgay Aydın’ını Konuklarını tek tek uğurlaması ile davet sona erdi.
 

  Tuncay Meriçli
İl Tertip Kom. Bşk.

www.bursataekwondoiltemsilciligi.comCopyright © 2012. All Rights Reserved.